#WeAreRoberto #بنــــا بر دوســــتی #basedonfriendship #WeAreRoberto #بنــــا بر دوســــتی #basedonfriendship #WeAreRoberto #بنــــا بر دوســــتی #basedonfriendship #WeAreRoberto #بنــــا بر دوســــتی #basedonfriendship

اینجا کـافه روبر تو اسـت

بنای آن بر دوســتی گذاشته شده و قرارش بر خوشمـــزگی. جریان کار و افکـــارمان در جهت لذت‌بردن و دوست‌داشتن است و از طعم قهوه و رنگ‌وبوی غذا تا حال‌وهوا و انرژی فضـا همه چیز در خدمت خوش‌حالی و رضایت شماست.

ما روبرتو هستیم.
بنا بر دوستی،با عشق پذیرایی می‌کنیم.

عـاشق قهـوه‌ هستیـد؟

جای درستی آمده‌اید. چون قهوه‌ای که در روبرتو میل می‌کنید، بی‌واسطه و مستقیم از مزرعه‌دار تهیه شده و فرآیند برشته‌کاری آن با دقت و ظرافت توسط تیم روبرتو انجام شده است.

از رشـد تا رُست
برای دمـی درست

طعم خوب را باید از قهوه «گرفت» و این کار را کاربلدهای روبرتو برای شما انجام می‌دهند و بهترین طعم را دم می‌کنند. روبرتو متناسب با جایی که قهوه در آن رشد کرده، با مزه‌ای خاص و دمی درست حس بویایی و چشایی‌ شما را شگفت‌زده می‌کند.

قدر قهوه را می‌دانیم
و از پذیرایی شما خوش‌حالیم

مد رسه روبـر تو

ما در کافه روبرتو از ابتدای کــار تلاش کردیم تا بر اســاس آموزه‌های روز دنیـــا، اصول و دانش قهـوه و کافه داری را یاد بگیریم و با حفظ استانداردها از مهمــانان‌مان پذیرایی کنیم. پس از کــسب تجربـه‌ها و رشــدکردن و ماهرشدن در این مسیر،‌ تصمیم گرفتــــیم تا مهـــارت‌ها و دانــش لازم را با علاقه‌مندان و همکاران شریک شویم تا سطح استـــاندارد و کیفیــت ارائه‌ی خدمــات در زمیــنه‌ی کافـه‌داری و حوزه‌ی پذیرایی بالا رود و همواره بهتر شود.

#بنابردوستی

#basedonfriendship

#WeAreRoberto

آدرس: پاسداران، بوستان دوم، پلاک 4

تلفن: 02126701830

ساعت کار کافه: 9-22:30